Kumandalı tente Fiyatları

Açılır Kapanır Tente
220
Açılır kapanır uzaktan kumandalı tenteler, raylı tenteler imalatı ve ürünlerimizde 5 yıl ürün garantisi bulunmaktadır.            Açılır kapanır uzaktan kumandalı tenteler, raylı tenteler imalatı ve ürünlerimizde 5 yıl ürün garantisi bulunmaktadır.

Bakırköyde Tenteci

Açılır Kapanır Tente
220
Firmamız istanbulun bir çok semtine tente hizmeti sunmaktadır. <b>Bakırköyde tente</b> hizmeti de vermekteyiz. Firmamız istanbulun bir çok semtine tente hizmeti sunmaktadır. Bakırköyde tente hizmeti de vermekteyiz.

Bağcılarda tenteci

Açılır Kapanır Tente
220
Bağcılarda tente hizmeti veren firmamız kaliteli ürün ve uygun hizmet garantisi ile ürünlerinde 5 yıl garanti vermektedir. Bağcılarda tente hizmeti veren firmamız kaliteli ürün ve uygun hizmet garantisi ile ürünlerinde 5 yıl garanti vermektedir.

Raylı Kumandalı Bahçe Tentesi

Açılır Kapanır Tente
220
<div>Özellikle cafe, restoran ve özel mülk sahipleri tarafından <b>Teras Kapatma</b> ve <b>Kış Bahçesi</b> gibi alanlarda tercih edilen bu sistemler, yapıya modern bir görüntü vermesinin dışında ayrıca çok kullanışlıdır. </div><div><br></div><div>Su almama garantisi olan bu ürünlerimiz ayrıca yapının ve mekanın değerini arttırır.</div><div><br></div><div>Son dönemlerde çıkan sigara yasağına en etkili çözüm olmakla beraber mevzuata uygundur, geniş alanların kapatılması ve mekanın kullanım alanının büyümesinde en kullanışlı sistemlerdir. kendiliğinden gölgelendirmesi ve istenildiğinde açılması en büyük avantajıdır.</div>
Özellikle cafe, restoran ve özel mülk sahipleri tarafından Teras Kapatma ve Kış Bahçesi gibi alanlarda tercih edilen bu sistemler, yapıya modern bir görüntü vermesinin dışında ayrıca çok kullanışlıdır. 

Su almama garantisi olan bu ürünlerimiz ayrıca yapının ve mekanın değerini arttırır.

Son dönemlerde çıkan sigara yasağına en etkili çözüm olmakla beraber mevzuata uygundur, geniş alanların kapatılması ve mekanın kullanım alanının büyümesinde en kullanışlı sistemlerdir. kendiliğinden gölgelendirmesi ve istenildiğinde açılması en büyük avantajıdır.